• 12 באוגוסט 2020
 עולם המים כפי שמעולם לא הכרתם. טיפול מסתורי  לריפוי וחיבור גוף ונפש דרך המים  לפרטים חייגו: 072-2289927

עולם המים כפי שמעולם לא הכרתם. טיפול מסתורי לריפוי וחיבור גוף ונפש דרך המים לפרטים חייגו: 072-2289927

וואטסו הינו טיפול שתמיד נשמע לנו מסתורי ומעניין. איך מרפאים נפש וגוף של בן אדם דרך המים. לירז שרבף מטפלת מומחית בעולם המים לקחה את זה צעד אחד קדימה והביאה טיפולים חדשים פורצי דרך.

לפני כ-10 שנים כשלירז החליטה ללמוד הידרותרפיה, היא לא ידעה עד כמה שינוי היא תעשה בעולמם של אחרים. המסע שלה התחיל בטיפולים שמחזירים אנשים לתפקוד ועוזרים להם לחזור לחיים דרך המים. עולם שבו אין חוקים ואין מגבלות ואין מסה של משיכה שמושכת אותנו מטה. דרך העולם הזה השרירים שלנו מתחזקים, הנפש שלנו מחלימה ומצליחים לרפא בעיות נוירולוגיות, תפקודיות, נפגעי תאונות דרכים ושלל בעיות נוספות.

עולם ההידרותרפיה היה רק ההתחלה של לירז בעולם המים. עם השנים לירז למדה טיפולי וואטסו וקיבלה הסמכה שרק יחידים בארץ יכולים לקבל אותה. הסמכה של המורים הגדולים בעולם דרך ארגון
WABA (Worldwide aquatic bodywork association) לטיפול בוואטסו.

בתמונה: טיפול וואטסו

לירז לא חשבה שתגיע לטיפולים במים "עולם המים תפס אותי בהפתעה. כירושלמית מלידה לא הייתי ילדת ים ומעולם לא דמיינתי שבמים אמצא את מה שתמיד חיפשתי" לירז מספרת לנו. אחרי תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה ובלימודים כלליים ובינתחומיים באוניברסיטת תל אביב, לא חשבה שזה מה שתעשה ואז עולם הטיפולים הקסים אותה. "עברתי סדנאות שונות ומגוונות במהלך שנים , בהן ויפאסנה ויוגה, עשיתי מדיטציות והעמקתי את ההיכרות שלי עם עצמי ועם עולם הגוף והנפש, ועל ההשפעה הישירה והעצומה שיש לנפש בריאה על גוף בריא. המים התגלו עבורי כמרחב מאפשר שבו כל מה שקורה הוא מדויק ואותנטי ומשקף נכונה את הרגע. מצאתי את הייעוד שלי"

וואטסו למעשה זה טיפול שמשלב שיאצו (טיפול דרך לחיצות בגוף) ומים. השילוב של המים למעשה מאפשר למטפלים להגיע לרקמות עמוקות יותר ולשלב את עולם הנפש. המים הם מקור החיים של האדם ולכן כשאדם נפגש עם מים נפתחים אצלו מחסומים, רגשות והורמונים שמשתחררים שמאפשרים לגוף להחלים מהר יותר. לירז מטפלת בוואטסו כבר שנים רבות ומציעה טיפול שלא דומה לשום דבר שחוויתם. לירז מטפלת גם ב- water dance שיטה חדשנית הכוללת צלילה אל תוך המים ומכניסה אלמנט אמנותי לטיפול עצמו. אלמנט של פיתולי גוף שמצליחים להביא את הגוף שלנו למצב טבעי משוחרר ולרפאו. בנוסף, לירז משלבת בטיפולים שלה גם רייקי שזו שיטת טיפול אנרגטית יפנית. השילובים הללו בטיפול בוואטסו מביאים את החדשנות והרגש שכל כך מאפיינים את לירז.

הטיפול בוואטסו מאפשר לאנשים להתחבר לנפש שלהם ולכן הטיפול עוזר גם בבעיות של בטחון עצמי, יכולות תקשורת ושחרור מחסומים נפשיים. באמצעות טיפול של 45 דקות והובלת טיפול של מטפל מוסמך ניתן להגיע למקומות שטיפולים של שנים לא מגיעים. את הטיפולים האלה כדאי לעשות גם אם אין בעיה ספציפית שאתם רוצים לפתור. זה טיפול שהוא מומלץ לכל אחד שרוצה להתחבר לעצמו, ליהנות ולחוות עוצמות שמעולם לא הרגיש.

לפרטים אודות הטיפול המדהים ושיחה עם לירז מ"טיפה לעצמך" יש ליצור קשר בטלפון

 072-2289927