• 26 באוקטובר 2020
 סובלים מפציעה או אובדן כושר עבודה? גם בשגרה הנוכחית אל תוותרו על מה שמגיע לכם!

סובלים מפציעה או אובדן כושר עבודה? גם בשגרה הנוכחית אל תוותרו על מה שמגיע לכם!

נפצעתם או נפגעתם ? איבדתם את היכולת להשתכר? חשוב שתדעו מהם זכויותיכם וכיצד תוכלו לממש אותם. גם בתקופה של חוסר וודאות, צוות המומחים של זכותי, יפעל עבורכם ולמענכם, כך שתוכלו לקבל את המגיע לכם על פי חוק. לחצו לתיאום פגישה בכל אמצעי שתבחרו.

תאונה, פציעה או מחלה, לא עלינו, הן רק חלק מהסיבות בעטיין אדם עשוי לאבד את מקום עבודתו ופרנסתו. ביום בהיר אחד, הקרקע נשמטת תחת רגליו והוא מאבד את היציבות והביטחון בחייו.

כך קרה לדויד, אשר פנה לאחרונה לזכותי.

דויד הוא איש אחזקה וחשמלאי, העובד בחברת נדל"ן ידועה:
"אני עובד בחברה כ15 שנה, במסגרת עבודתי אני מטפל במערכות החשמל וכן אחראי לתחזוקת הנכסים השוטפת. לפני כחודשיים, עברתי אירוע לבבי קשה ונאלצו לעשות בי החייאה מספר פעמים. במזל, שרדתי את האירוע, אך עברתי תקופת החלמה והתאוששות קשה, במהלכה, נבצר ממני, כמובן, לעבוד. כעת אני במצב טוב יותר, אך לא אוכל לשוב ולעבוד בעבודתי מכיוון שהיא מציבה סיכון למצבי הבריאותי."

כיצד אדע מהן זכויותיי הרפואיות?

דויד וכמותו עוד רבים אחרים, איבדו את הכנסתם וביטחונם בשל אירועים אשר אינם בשליטתם. הם נותרו פגועים ונאלצו להתמודד הן עם אובדן ההכנסה והן עם חוסר הוודאות וחוסר האונים מול הבירוקרטיה ומוסדות המדינה. רבים אינם יודעים כלל כי מגיע להם פיצוי ונאלצים לצאת ולעבוד, על אף הפגיעה והסכנה בהחמרת המצב. בתקופה האחרונה, הבלבול וחוסר הידע רק החריפו לאור ההתמודדות הבריאותית והכלכלית אליה נקלענו כולנו בשגרת הקורונה.

דווקא במצב של חוסר וודאות כלכלית, חשוב שתדעו מהן זכויותיכם  וכיצד תממשו אותן.

הכל על מימוש זכויות רפואיות

זכויות רפואיות הן אותן זכויות המגיעות לאלו אשר נפגעו במקום העבודה, בדרך אליה וממנה, לאלו העובדים בסביבת עבודה מזיקה או עובדים שחלו באמצע החיים ובכלל.

מימוש זכויות רפואיות הינו תחום מקצועי לכל דבר ועניין, אשר מטרתו סיוע מקצועי ורב תחומי לאזרחים שחלו ומעוניינים לממש את זכאותם הרפואית כתוצאה מהלקות הרפואית.

חברת זכותי, המתמחה בתחום הזכויות הרפואיות, שמה לה למטרה, לדאוג למיצוי הזכויות הרפואיות ומיטוב התנאים של כל אותם אנשים, אשר נאבקים מול מוסדות הבירוקרטיה במטרה לקבל את המגיע להם.

בזכותי, נבחרת מנצחת של מומחים מגוונים ומקצועיים בתחומי הרפואה, ראיית החשבון והמס המעניקים לכם מעטפת שירות שלמה, מקיפה ואיכותית.

המומחים של זכותי יחד עם הצוות המקצועי והרפואי יעזרו לכם במילוי האישורים הדרושים ובבניית התיק הרפואי; יעניקו לכם סיוע במילוי הטפסים ובהגשת התביעות וילוו אתכם צעד צעד, בכל התהליך.

 

ידע עשיר ושיתוף פעלה עם רופאים. קרדיט - ingimage

חשוב שתדעו כי הזכויות והפיצוי ניתנים גם לאלו אשר סובלים מאובדן כושר עבודה, מבעיה נפשית או פיזית הפוגעת בכושר ההשתכרות ועוד. את הזכויות רפואיות מממשים מול הביטוח הלאומי כמענקים, קבלת פיצויים או קצבאות מול מס הכנסה – פטורים או כהקלות בתשלומי מס הכנסה ומול חברת הביטוח.

מימוש זכויות בבטחה ובהתאם להנחיות הקורונה

"אל תחששו מלפנות אלינו גם עכשיו" אומר אלון אהרונוב מנכ"ל זכותי, המנהל את החברה מאז 2005.

אנו ב"זכותי", קשובים לכם ופועלים עבורכם ולמען ביטחונכם, כעת, יותר מתמיד. אנו מבינים כי קיים חשש להגיע למפגש פיזי,

ולכן ביצענו את מירב ההתאמות הנדרשות, על מנת שתוכלו לחוש בטוחים וכן מתוך דאגה לבריאותכם ולבריאות עובדי החברה.

צוות המומחים שלנו זמין עבורכם בשיחת טלפון חינמית, ללא כל התחייבות או בפגישה, בקלות ובפשטות ומבלי לצאת מהבית, כך שתוכלו ליהנות מהשירות שלנו גם כעת.

במידת הצורך, תוכלו לתאם הגעה מיוחדת לפגישה עם מומחה זכויות רפואיות, אשר יסייע לכם למצות את זכויותיכם הרפואיות תוך נקיטת כל אמצעי הזהירות.

לבדיקה ולמימוש הזכויות הרפואיות שלך,
השאירו פרטים