• 25 בספטמבר 2020
 סובלים מסכרת? פיברומיאלגיה? מחלות כלי דם?  את הכתבה הזו אתם לא רוצים לפספס

סובלים מסכרת? פיברומיאלגיה? מחלות כלי דם? את הכתבה הזו אתם לא רוצים לפספס

מרפאות מומחים, ליווי אישי, קצבת נכות בסכום גבוה מבעבר. אלו רק חלק מהזכויות וההקלות שיכולים הסובלים ממחלות שונות כגון סכרת, מחלות כלי דם ופיברומיאלגיה לקבל מהמדינה.

גם בתקופה של חוסר וודאות, צוות המומחים של זכותי כאן למענכם, על מנת לסייע לכם לקבל את המגיע לכם.

סכרת, מחלות כלי הדם והלב, פיברומיאלגיה וליקויים רפואיים אחרים, הם רק רשימה חלקית של מצבים המשבשים את שגרת החיים.

אדם חולה סובל לרוב מכאבים פיזיים ולעיתים אף מבעיות נפשיות, ונזקק לתרופות ולביקורים תכופים במרפאה. כל אלו מונעים ממנו את היכולת לנהל שגרת חיים רגילה ומסודרת, ולעיתים גם גורמים לאובדן מקום העבודה והפרנסה.

לעיתים המחלה תוקפת ללא כל התראה ולעיתים מדובר בתהליך הדרגתי של התדרדרות המצב הבריאותי. כך או כך, מדובר במצב בו הקרקע נשמטת תחת הרגליים ומאבדים יציבות, ביטחון ואת מקור הפרנסה בחיים.

כך קרה למיכל, שלאחרונה פנתה למשרדי "זכותי", בעקבות המלצה של חברה קרובה.

עוד בתקופת ההריון, סבלה מיכל מסכרת קשה ונדרשה לזריקות אינסולין וטיפול רפואי. לאחרונה חלה החמרה במצבה הבריאותי וכעת, על אף רצונה הרב, היא איננה מסוגלת לחזור למקום עבודתה.

מיכל פנתה ל"זכותי" כדי שיסייעו לה לקבל את המגיע לה מביטוח לאומי ומחברת הביטוח לאור מצבה כאמור והפסקת עבודתה.

מה הביא את מיכל לפנות דווקא לזכותי?

מיכל שמעה מחברתה, שגם היא חולת סכרת, המלצות רבות על זכותי, והתרשמה במיוחד מהפשטות שבה ניתן לממש את זכויותיה הרפואיות. במקום להתמודד לבד עם הניירת וטפסי ביטוח לאומי, קיימת אפשרות להעזר בנבחרת של מומחים מגוונים ומקצועיים מתחומי הרפואה, ראיית החשבון והמס שפועלים לטובת הלקוח.

לאחר שפנתה לחברת זכותי, זכתה מיכל לקבל טיפולים רפואיים שנזקקה להם וקצבה חודשית מביטוח לאומי ישירות לחשבון הבנק שלה, ללא עיכובים.

הדרך היחידה לממש את מלוא הזכויות הרפואיות

לצערנו, הסיפור של מיכל אינו ייחודי. אנשים רבים, מאבדים את הכנסתם וביטחונם בשל מחלות ומצבים רפואיים אשר אינם בשליטתם.

לא רק שהם נותרים פגועים פיזית ולעיתים גם נפשית, הם גם נאלצים להתמודד הן עם אובדן ההכנסה והן עם חוסר הוודאות וחוסר האונים מול הבירוקרטיה ומוסדות המדינה. רבים אינם יודעים כלל כי מגיע להם פיצוי ומגיעים עד לפת לחם וחרפת רעב.

בתקופה האחרונה, חוסר האונים, הבלבול ולעיתים היעדר מידע מספק, רק מחריפים לאור ההתמודדות הבריאותית והכלכלית אליה נקלענו כולנו בעל כורחנו.

בשל כל הסיבות הללו התהליך עשוי להיות ארוך ומסורבל מתמיד, ומלווה בסחבת בירוקרטית בלתי נגמרת. כאן בדיוק חברת זכותי נכנסת לתמונה.

ידע עשיר ושיתוף פעלה עם רופאים. קרדיט - ingimage

זכותי- עשרות אלפי לקוחות מרוצים לא טועים

חברת זכותי, היא החברה המובילה בישראל בתחום מיצוי הזכויות הרפואיות. החברה מתמחה בגיבוש ובניית תיק רפואי מול הרשויות- מס הכנסה, ביטוח לאומי, קרנות הפנסיה, חברות הביטוח ומשרד הבריאות.

בתקופה של חוסר ודאות, ניתן לממש את מלוא זכויותיכם גם מהבית

חברת זכותי, מסייעת ללקוחותיה מזה שנים רבות מול המוסדות השונים, בכל הקשור לזכויות רפואיות וכספיות עקב מחלה או תאונה.

גם בשנת 2020, ולאור המצב הקיים, היא ממשיכה לגייס משאבים ולהילחם עבורכם.

בתקופת הקורונה, לעיתים קיים חשש ממפגש פיזי ולכן זכותי מבצעת את מירב ההתאמות הנדרשות, על מנת שהלקוחות יוכלו לחוש בטוחים. צוות מומחי החברה זמין בשיחת טלפון חינמית או בפגישת זום, בקלות ובפשטות ומבלי לצאת מהבית וכך ניתן להנות מהשירות גם בתקופה כה מאתגרת.

במידת הצורך, ניתן לתאם הגעה מיוחדת לפגישה עם מומחה זכויות רפואיות, לסיוע בכל הנדרש.

לבדיקה ולמימוש הזכויות הרפואיות שלך,
השאירו פרטים