fbpx
  • 24 ביולי 2024

המגמגם שפרץ גבולות: אייל מימון או כפי שמכנים אותו ״המקעקע של הסלבס״ מספר על הקשיים ועל הדרך שהפכה אותו למקעקע של הביצה

 המגמגם שפרץ גבולות: אייל מימון או כפי שמכנים אותו ״המקעקע של הסלבס״ מספר על הקשיים ועל הדרך שהפכה אותו למקעקע של הביצה

הכתבה נכתבה בשיתוף אייל מימון, אומן קעקועים

אייל מימון רק בן 22 וכבר עשה היסטוריה, רשימת המפורסמים שרק מחכה להתקעקע אצלו גודלת מהיום ליום, הוא מתמודד עם גמגום באופן יומי אך מביא את הכאב שלו אל תוך האומנות ולא מתנצל לרגע, תפסנו את אייל לראיון ראשון וללא מעצורים.

אייל תספר לנו קצת, מי אתה?

אני אייל מימון בן 22 מבאר שבע ואני אמן קעקועים.

מגשים את החלום הגדול שלי, על ידי יצירות האומנות שלי שמביאות לי שקט נפשי וסיפוק שאי אפשר לתאר במילים.

אם אפשר, תסביר לנו על הכאב שלך

"בשמחה". אני מגמגם, זה לא דבר פשוט שאפשר להסתיר. אתה ישר פגיע, כל חיי סבלתי מזה, זה פשוט פוגש אותך בכל יום שעה ושעה בחיים. בילדות לא אשקר היה לי מאוד קשה חוויתי המון השפלות, חרם, וכל מיני דברים שתאמינו לי אתם לא רוצים לדעת. וגם לפעמים כיום ב-2022 זה פוגש אותי. אבל כיום אני בן אדם מאוד חזק שאף אחד לא יכול לשבור.

מה הסוד שלך? שהגעת לרמה כזאת בקצת זמן

אני מגמגם מגיל 4, וכמו שאמרתי חוויתי המון קושי בחיי שלא יכולתי לבטא את עצמי בצורה שכולם מבטאים. אז פשוט אחרי 18 שנים הוצאתי את כל הקושי שהיה לי על האומנות, וזה התבטא בביצוע.

מה זאת אומרת מקעקע של הסלבס?

"חחחחחחח" פשוט אושיות טיקטוק \ אינסטגרם אהבו לראות את הוויב שיש לי בסטודיו והיחס החם והאוהב ככה שהמון אושיות עם הרבה עוקבים הגיעו אליי להתקעקע ויצאו הכי מרוצים בעולם. לדעתי זה לא רק נגמר בקעקוע, גם צריך לייצר אווירה ואהבה בסטודיו ואז הכל פשוט קורה לבד.

ומאז כולם רוצים לבוא לראות מה זה הוויב הזה.

איך נכנסת לעולם של הקעקועים?

בתקופת הצבא שירתתי כלוחם במשמר הגבול, ויצאתי לחופש. בחופש מאוד רציתי קעקוע ראשון והלכתי עם אחי הגדול לסטודיו.

ברגע שהכנסתי רגל פתאום נכנסתי לחלום – אין להסביר את זה במילים. החלום היה שאני ממש מרגיש שזה העסק שלי, וידעתי בדיוק איפה כל דבר נמצא וממש אהבתי את הרוגע, היצירה והוויב שקרה שם. ובאותו שנייה ידעתי שאני הולך להיות מקעקע כל חיי ולהגיע הכי רחוק בתחום. ולאט לאט אני מאמין בעצמי שזה יקרה.

איך מתקדמים ככה במהירות?

אני חושב שאתה צריך להיות ממש אמיץ ופשוט בלי לחשוב יותר מדי פשוט לעשות.

אתה צריך לעבוד על עצמך בתור בן אדם ואח"כ החוצה, וכמובן כל היום "ישבתי על התחת" סליחה על הביטוי. ופשוט להמשיך ולא לוותר גם אם ממש קשה ואתה חושב שזה לא אפשרי ומתחיל לזלזל בעצמך עדיין תמשיך ותראה שזה ישתלם לך מאוד.

מה סוג הקעקועים שאתה עושה?

כרגע אני עושה הכל מהכל. נכון שאני מקעקע ברמה גבוהה אבל יש ככ המון סיגנונות שכיף לי ממש לקעקע אותם אז קשה לי להחליט אבל ללא ספק שנראלי הכיוון שלי הוא ריאליסטי.

איפה אתה רואה את עצמך ב-2030?

"חחחחחח" כל פעם ששואלים אותי אני מתרגש וצוחק

יש לי חלומות גבוהים אבל לגמרי אצליח לעמוד בהם. אני רואה את עצמי עם רשת סטודיויים גדולה בארץ וברחבי העולם, להביא השראה לעולם שעם כל הקושי שיש לך אסור לוותר כי תמיד קל לוותר פשוט צריך להשלים עם עצמך אני רוצה להביא למתקעקע שיצא עם ההרגשה הכי טובה בעולם ויצא עם ערכים נוספים מהסטודיו. ולעולם לא אשכח מאיפה באתי ואת כל הערכים שקיבלתי ותמיד אסתכל לכל אדם בגובה העיניים ואכבד כל אחד.

אין ספק שאייל בן אדם מאוד מיוחד, עם ערכים והמון חכמת חיים. לגמרי מבטיח את מקומו ברשימת המקעקעים הטובים והמקצועיים בעתיד הקרוב.

הכתבה נכתבה בשיתוף אייל מימון, אומן קעקועים

אולי יעניין אותך