fbpx
  • 18 באוגוסט 2022
 מה קונים למישהו שיש לו הכל? נוי ארג'ואן בעלת החנות Bloom מסבירה על השלבים לבחירת המתנה המושלמת

מה קונים למישהו שיש לו הכל? נוי ארג'ואן בעלת החנות Bloom מסבירה על השלבים לבחירת המתנה המושלמת

כאשר אנו קונים מתנה עבורנו ,אנחנו מגיעים מוכנים ויודעים בדיוק מה אנחנו רוצים וצריכים, אך מה קורה כאשר צריכיםלבחור מתנה לאהובים שלנו, לילדים, ליולדת,לחגים או מועדים מיוחדים?
אז אם כבר השקענו זמן בבחירת המתנה ,כדאי שהם גם יאהבו אותה.

הכירו את השיטה של נוי, שפיתחה עבורכם שיטה שתקל עליכם את תהליך בחירת המתנה,ושתמקד אתכם ובדיוק במהשצריך במינימום זמן ומאמץ,וכמובן בתקציב שלכם!

השיטה נקראת בראשי תיבות – מתנ״ה :

מטרה/ מי / מניפת צבעים – לאיזה מטרה אתם קונים את המתנה ? מי האדם עבורו אתם רוכשים את המתנה, התשובותהאלה גם יוכלו לעזור ולכוון את בחירת הצבעים של המארז.
האם המטרה היא לשמח יולדת? את בן זוגכם? ליום האהבה? לילד?
כאשר תענו לעצמכם על השאלה,תוכלו לבחור יותר בקלות באיזה צבעים תרצו את המארז.
אם המארז הוא לילד/לילדה, ניתן לעשות מארז שקשור בצבעים לסדרת ילדים שהם אוהבים,או בצבעים צבעוניים שמושכיםאת העין לילדים, אם זה לנערות עדיף ללכת על הגוונים הפסטלים,הוורודים.
אם זה ליולדת שילדה בת אז הצבע הוורוד יעלה לראשנו,אם זה תאומים אז תכלת וורוד יתאים למאורע.
כמובן שצריך לחשוב בנוסף על אופיו של האדם שלו אתם רוכשים את מתנה, יש אנשים שלא יאהבו את הצבע שחור וישכאלה שדווקא יחשבו שזה משדר יוקרה, יש כאלה שלא יאהבו את הצבע האדום ויש כאלה שיגידו שזה צבע רומנטי שמסמלאהבה וכו,..אך כמובן שלא נרכוש ליולדת מארז בצבע שחור גם אם היא ממש אוהבת אותו,לכן כדאי לחשוב ולחבר את כלהשאלות האלו יחד בראש ולהגיע לפלטת הצבעים הנכונים והמתאימים ביותר.

תקציב – מומלץ לדעת את טווח התקציב שתרצו להשקיע. תשאלו את עצמכם כמה אתם מוכנים להשקיע במתנה, כך תוכלולצמצם אפשרויות לבחירת המתנה,ולהיות יותר ממוקדים. מומלץ להכנס לקטלוג של החנות אותה תבחרו ולתת כיוון מסוייםבתקציב שלכם על מנת לעשות תיאום ציפיות כי לפעמים מה שאתם מדמיינים ומסבירים זה לא תמיד מה שהצד השני מבין, הן מבחינת נראות, והן מבחינת התקציב.

ניראות – מה קנה המידה של גודל המארז שתרצו ? גדול ? בינוני ? קטן ? מה משמעות האדם עבורו אתם רוכשים אתהמתנה ? איזה רושם אתם רוצים להעביר? שימו לב, גודל המארז לא בהכרח קשור לתקציב או למחיר. יש מארז עם 15 וורדים קטן, שיעלה כמו זר גיבסניות נפוח ומרשים. כמובן שיש גם מארזים גדולים/קטנים שהתקציב בהתאם לניראות.לכןתחשבו אם אתם רוצים לגנוב את כל ה״הצגה״ או להעניק מתנה צנועה יותר בניראות.

הקדשה אישית – הגענו לנושא הלא פחות חשוב אם לא הכי חשוב, הברכה! חישבו מבעוד מועד על הברכה שתרצו לצרףלמארז אותו תרכשו. כיום ניתן לשלב את ההקדשה שלכם על הבלונים עצמם,על כלי מיוחד,על מחזיק מפתחות,עלהעטיפה/קופסא וכו,..ניתן גם להוסיף תמונות שיהיה מעצים כפליים! הוספת הקדשה ותמונה מעניקה למתנה חשיבות נוספתוהופכת אותה ליותר אישית ומרגשת. לכן תתנו לנו את העבודה הפיזית של הכנת המארז,תלכו לבחור תמונה ותשבו לכתובברכה מהלב!

אל תשכחו, אמנם זו רק מתנה פיזית אך עם משמעויות ריגשיות רבות.
מתנה יכולה לגשר בין זוגות, לשמח לבבות, ולשנות מצבי רוח. ולא משנה באיזה תקציב היא. למתנה יש יכולות להעלות חיוךעל פניו של הבן אדם שיקבל אותה,וזה מה שחשוב

אולי יעניין אותך