fbpx
  • 24 באפריל 2024

איך להרוויח מאות אחוזים ברכישת קרקע בהוד השרון נשמע לכם?

 איך להרוויח מאות אחוזים ברכישת קרקע בהוד השרון נשמע לכם?

הכתבה נכתבה בשיתוף קליימקס

כל בר דעת יודע שאזור השרון הוא אזור מבוקש למגורים והשקעה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בהוד השרון. אם חשבתם שחייבים מיליונים והון עצמי כבד, תתפלאו לגלות שתוכלו לרכוש יחידת קרקע משלכם בסכום של פחות מ-200 אלף ש"ח, הצפוי לעמוד על מאות אחוזים מההשקעה, לפחות.

מחפשים הזדמנויות נדל"ן? ייתכן שאחת מהן נמצאות ממש מתחת לאף שלכם, ועוד באחת מהערים המבוקשות ביותר בישראל. ממש בדרום-מזרח העיר, אושר מתחם תכנון במסגרת תוכנית המתאר בשם 'מתחם 1.4', בו מוצעת עסקה עם פוטנציאל רווח של מאות אחוזים ברגע שתופשר הקרקע.

הסיכוי לכך גובר משמעותית כאשר בוחנים את הנתונים – הנהגת העיר מעוניינת לשלש את מספר תושביה תוך מספר שנים, ולהגיע למספר שיא של כ-150 אלף תושבים. הנתון, כמובן, מגביר את הביקוש שגם ככה מתפרס על פני עתודות קרקע מוגבלות, מה שמוביל לזינוק משמעותי במחירי הקרקעות בכל שנה ושנה.

עוד פרמטר שכדאי להוסיף לחישוב הכדאיות הוא תקן שמאות 22, המצביע על כך שבזמן שבו הקרקע תהפוך לזמינה לבנייה, מחיר הקרקע צפוי לקפוץ במאות אחוזים מהמחיר כרגע.

הביקוש שלא נגמר

הסוד שעומד מאחורי הוד השרון, הוא לא כל כך סוד: משפחות רבות רוצות ליהנות מהאווירה השקטה והנינוחה, הנופים הירוקים ואיכות החיים הגבוהה, שנמצאת באזור מרכזי ונגיש, במרחק קצר מתל אביב. משקיעי הנדל"ן שמים לב לעובדה הזאת, ולכן הם מעוניינים גם להם לרכוש נכסים – מה שמסתכם בשני קהלים איכותיים מאוד שישמחו לשמוע על הקרקע שיש לכם, כאשר הזמן יגיע.

אחת הסיבות הנוספות לגידול הביקוש בקרב משפחות הינו מערכת החינוך העירונית, אשר זכתה למספר תארים והישגים, פארקים רבים שכל תושב יוכל ליהנות בהם, וכן נגישות תחבורתית בין הטובות בארץ, מה ששוב מוביל למשוואה שאתם תאהבו: ביקוש גבוה, והיצע נמוך – ואותו ביקוש צפוי להתחזק ברגע שתאושר התוכנית המפורטת של 'מתחם 1.4'.

כיום, יחידות הקרקע בעלות הפוטנציאל הגדול ביותר משווקות על ידי חברת קליימקס, במחיר מפתח של כ-189 אלף ש"ח בלבד, שיקנו לכם יחידת קרקע משלכם במיקום אסטרטגי מצוין, והזדמנות להיכנס בדיוק בחלון הזמן הנכון.

מחיר נמוך לעסקה גדולה

"כל אחד יכול לבדוק את המחיר של דירת 5 חדרים ממוצעת בהוד השרון – סכום של 3.8 מיליון שקל, שרק צפוי לעלות. זה יותר מפי 2 ממחיר דירה ממוצעת בישראל, וזה למה קיבלנו המון פניות ממשקיעים" מספר מנכ"ל קליימקס "העירייה פועלת רבות למען זירוז הפשרת הקרקעות, ונראה כי תוך מספר שנים כבר יוכלו ליהנות מפירות ההשקעה – שיגיעו למספרים מצוינים בזכות המיקום האטרקטיבי ועוד שפע של יתרונות."

השקעה שיכולה להגיע למאות אחוזי רווח

הבכירים בחברת קליימקס אופטימיים במיוחד "מחירי הנדל"ן ממשיכים לעלות בכל הארץ, אבל בכל מקום עם ביקוש, מדובר בתשואה גבוהה משמעותית, ואם אתם משקיעים שמחפשים את העסקה – זה ללא ספק הצ'אנס שלכם."

כל מי שמעוניין לרכוש קרקע, מוזמן ליהנות מיתרונות של שירותים שונים כגון ייעוץ אישי, ליווי של עו"ד בכיר בתחום הנדל"ן, ועוד יתרונות המסתכמים לעסקת נדל"ן שחבל לפספס.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

*הקרקע מיועדת להשקעה ולא לבניה פרטית (צמוד קרקע)

רוצים שנציג יחזור אליכם עם מידע נוסף? השאירו פרטים כעת

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

הכתבה נכתבה בשיתוף קליימקס

אולי יעניין אותך