fbpx
  • 30 במאי 2024

הזדמנות השקעה בארצות הברית – מתחם העסקים בעיר שכדאי שתכירו

 הזדמנות השקעה בארצות הברית – מתחם העסקים בעיר שכדאי שתכירו

כתבה נכתבה בשיתוף גולן קפיטל

גולן קפיטל מאפשרת ללקוחותיה להשקיע בנכסים מסחריים בארה״ב בחוזי השכרה ארוכי טווח החל מ-100 אלף דולר

מדינתנו נמצאת בתקופה לא יציבה מבחינה פוליטית, השקל שהיה יציב ואיתן כל כך הרבה שנים מתחיל להיחלש. האינפלציה לא עוצרת, לכן מן הסתם הריבית תמשיך לעלות… כל זה גורם לכסף שלנו להישחק. משקיעים רבים שהתמידו להשקיע בנדל"ן בישראל מחפשים בימים אלה אלטרנטיבות לפיזור התיק שלהם על מנת למזער סיכונים וחשיפה לישראל.

אחד מהמסלולים הפופולריים ביותר בימים אלה הוא של חברת "גולן קפיטל", אשר מסייעת למשקיעים לבטח את ההון שלהם בנדל"ן וליהנות דמי שכירות בחוזה ארוך טווח ועליית שווי הנכס. בכלכלה החזקה בעולם – ארצות הברית.

אחת הערים המובילות בארה״ב בשנים האחרונות הינה העיר ג’קסון, הנמצאת בטנסי, ונהנת מצמיחה משמעותית והשקעות רבות. העיר, שגדלה כבר בכ-40% חווה עלייה ניכרת באחוזי התעסוקה, שמביאה איתה באופן טבעי ירידה באחוזי האבטלה המקומית. בחברת ״גולן קפיטל״, הבינו את הפוטנציאל הגלום בתקופה זו בהשקעה בעיר. החברה רכשה מתחם עסקים עצום הנפרש על פני למעלה מ- 130 אלף מ״ר אשר בין היתר מאכלס בתוכו 3 חברות בעלות שם בקנה מידה עולמי – חברת ‘וריזון’, שהינה חברת התקשורת הגדולה ביותר בארצות הברית עם למעלה מ-142 מיליון לקוחות ושווי שוק של 177 מיליארד דולר נכון לינואר 2023, רשת הפארמה CVS רשת בתי המרקחת הגדולה ביותר בארה”ב בעלת ותק של 60 שנה ואת גודוויל מלכ”ר בתחום ההשמה שממומן על התאגידים הגדולים במשק.

מתחם פעיל וותיק

המתחם פועל כבר כ- 40 שנה ונחשב ליציב במיוחד ומנוהל ע”י חברת ניהול ותיקה ומקצועית, כאשר התפוסה היא של 90%, כולל 7 שוכרים עם חוזים ארוכים, הנעים בין שנתיים ל-8 שנים בהם גם מוטמעת התייקרות של כ-3% בשנה. חשוב לציין שהשוכרים במתחם הם שוכרים מסוג טריפל נט, מה שאומר שכלל הוצאות התפעול האחזקה השותפת הן עליהם בלבד! מה שמקטין משמעותים עבור המשקיעים חשיפה הוצאות לא צפויות ובלת”מים.

הזדמנות יוצאת דופן זו שוכנת בעיר ג'קסון שבמדינת טנסיי. עיר שדורגה מספר אחת בהקשר לצמיחה המשעותית שלה באחוזיה ההגירה החיוביים שהסתכמו ב-39.6% בין השנים 2016-2021 וירידה באחוז האבטלה מ-4.8% ל-3.7% עם עליה של 3.4% בתעסוקה, נתונים שמשקלם רב כשמחליטים באיזו עיר להשקיע.

דמי שכירות קבועים, בטחון ויציבות

כעת המשקיעים הישראלים יוכלו ליהנות מעסקה ייחודית לתקופת זמן של 3 עד 5 שנים בהן יחולקו רווחים בכל רבעון ובסופה יימכר המתחם בעבור עשרות אחוזי רווח נוספים. ״כל משקיע ישראלי יכול להיכנס לעסקה החל מסכום של 100 אלף דולר וקיימת גם הטבה מיוחדת למשקיעים חוזרים״, מספרים ב״גולן קפיטל״ ומסכמים: ״לצד היחס האישי ומודל ההשקעה עם 100% שקיפות אנחנו גם מציעים אפשרות למימון בנקאי אמריקאי בגובה של כ-70% מההשקעה ואת עורך דין רון כספר ממשרד כספר רואימי שילווה את הפרויקט מהפן המשפטי וישמש נאמן לכספי המשקיעים – כך שתוכלו להרגיש בטוחים שזו העסקה הנכונה בתקופה כזו. השילוב בין מתחם עסקים ותיק ומוביל לבין חברת השקעות המתמחה בהשקעות מניבות בארה”ב ודוגלת ביחס חם, ללא פערי תיווך, יוצר הזדמנות ענקית להשקעה ששווה לשים עליה את העין.

רוצים שנציג יחזור אליכם עם מידע נוסף? השאירו פרטים כעת

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

כתבה נכתבה בשיתוף גולן קפיטל

אולי יעניין אותך